Postavy ze seriálu

30. května 2010 v 13:50 | ternaj |  Postavy
Obrazek
Celým jménem Ted Mosby. Pracuje jako architekt. Jeho největším životním přáním je oženit se, což se snaží napravit v jednotlivých dílech. Tak trochu závidí Lily a Marshallovy jejich vztah, protože dívky se kterými se seznamuje nemají zájem se vázat. Jeho nejlepším přítelem je Marshall. Ovšem před Barnym to raději příliš nahlas neříká, protože Barney si taky nárokuje místo jeho nejlepšího přítele ;-) .Obrazek
Celým jménem Marshall Eriksen. Marsall studuje právnickou fakultu a když Barney a Ted potřebují právníka je tu vždy nablízku se svou právnickou radou. Pochází z velké rodiny, která bydlí ve městě St.Cloud v Minesotě. A když píšu z velké, tak to myslím doslova. Dalo by se říct, že Marshall patří v rodině k těm menším. Je zasnoubený s Lily, která bydlí s ním a Tedem v jednom bytě. Mezi jeho záliby patří stolní hry (1x15), tanec na hlasitou opakující se hudbu a vylizování misky po Lilyjiných skořicových koláčcích (2x11). Nesmím ale také zapomenout na Marshallovu největší zálibu a tou jsou záhady jakéhokoliv druhu.

Obrazek

Celým jménem Lily Aldrin. Lily pracuje jako jedna z učitelek v mateřské školce. A její kolegyně se chová velmi dospěle. To mělo za nésledek její výčitky svědomí. Protože se cítila trapně, když o víkendu pila pivo na čas a mluvila sprostě. Proto uspořádala párty s ochutnáváním vína pro "dospělé". Ale byla to taková nuda, že nakonec s Marshallem utekli.
Přestože celou dobu bydlí s Tedem a Marshallem nastěhovale se k nim, až potom co jí z bytu udělali čínskou restouraci. Její zálibou je malování, což vedlo k menší potičce mezi Marshallem a Tedem, když chtěl Marshall pověsit její obraz na zeď.

Obrazek
Celým jménem Barney Stinson. Barney pracuje pro jednu korporátní společnost jménem Altrucel, ale nikdo neví co je konkrétní náplní jeho práce. Barney taky vždy a všude nosí oblek. Odtud také pochází jeho oblíbená hláška: "Suit up!." Barney co se vztahu k ženám týče je pravý opak Teda. Kvůli seznámení je ochoten udělat téměř cokoliv. Neváhá například nastoupit do letadla a letět do Philadelphie. Aby se nakonec ukázalo, že dotyčná dívka je již zadaná. Jeho zájmy jsou laser tag, strip klub, foxy boxing, nošení obleků, doutníky... 

Obrazek
A nakonec je tu Robin Sherbatsky. Robin pochází z Kanady a pracuje jako reportérka pro televizní stanici Metro News One. Kde dostává ty nejméně zajímavé reportáže. Barnay: "Vždyť děláš takový ty nepodstatný hlouposti na konci zpráv." Robin také příjme Barneyho nabídku aby ve své reportáži řekla "bradavka". Potom ještě "Jsem zlobivá, zlobivá holka." Když si jí zavolá šéf má strach, aby nedostala výpověď. Ale ukáže se že chce poradit ohledně svého psa protože Robin také chová psy. A tak si uvědomí že její reportáže nikdo nesleduje.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama