Herci ze seriálu

30. května 2010 v 13:35 | ternaj |  Herci
Josh Radnor jako Ted

Joshova filmová tvorba obsahuje seriály jako "The Court," "Soudkyně Amy"("Judging Amy"), "Welcome to New York," "Miss Match," "Pohotovost" ("ER"), "Odpočívej v pokoji" ("Six Feet Under") a "Právo a pořádek" ("Law & Order").

Objevil se také v Broadwayské inscenaci The Graduate (Absolvent), jako protějšek Kathleen Turner. Mimo Broadway se vyskytuje ve Vineyard Theater, Manhattan Theater Club a Blue Light Theater Company. Joshe také můžete vidět ve snímku Not Another Teen Movie.

Narodil se a vyrostl v Ohiu v městě Columbus, ale v součastnosti žije v Los Angeles. Navštěvoval Kenyon College, kde vyhrál Paul Newman Acting Trophy.

Jason Segel jako Marshall

Jason Segel je u televizního obecenstva nejlépe znám rolí Nicka Andopolise ze serálu "Machři a šprti," kde mimo jiné hrál s Busy Philipps, která si také v HIMYM zahrála. Jeho další televizní tvorba obsahuje vracející se postavu ze serálu "Kriminálka Las Vegas" a také seriál "Kolej, základ života."

Jason v součastnost pracuje na třech projektech: Despicable Me -animovaný film se Stevem Carellm, Gulliver's Travels s Jackem Blackem a The Adventurer's Handbook. Jasonova filmová tvorba obsahuje: Kámoš k pohledání (I Love You, Man) s Jaime Pressly a Paulem Ruddem, Zbouchnutá (Knocked Up) s Katherine Heigl a Paulem Ruddem. Dále si zahrál ve filmech jako jsou Tenacious D in the Pick of Destiny, The Good Humor Man, SLC Punk! a Slackers.

Alyson Hannigan jako Lily

Alyson Hannigan je televiznímu publiku nejlépe známa jako Willow z televizního seriálu "Buffy, přemožitelka upírů" ("Buffy the Vampire Slayer"), za který vyhrála Teen Choice Award a Saturn Award.

Její další televizní tvorba obsahuje tituly jako "Dotek anděla" ("Touched by an Angel"), "Picket Fences," "Veronica Mars," "King of the Hill," "That '70s Show," "Angel: The Series" a "Roseanne."

Mezi její hlavní filmové tituly patří trilogie filmů známá jako Prci, prci, prcičky (American Pie), Prci, prci, prcičky 2 (American Pie 2), za který získala Teen Choice Award a Prci, prci, prcičky 3: Svatba (American Wedding), dále pak Beyond the City Limits, Dead Man on Campus a My Stepmother Is an Alien.

Neil Patrick jako Barney

Neil Patrick je znám z televizních obrazovek ze seriálu "Doogie Howser, M.D.," za který byl nominován na Golden Globe. Od té doby se stal etablovaným hercem účinkujícím ve všech mediích. V poslední době nejčastěji vystupoval v divadelní hře All My Sons, kterou napsal Arthur Miller uváděnou v Geffen Playhouse. Jeho další součastné divadelní tituly obsahují názvy jako jsou Tick, Tick…Boom, výherce muzikálové ceny Tony Award, Assassins,Cabaret a Proof.

Jeho televizní tvorba obsahuje seriály "Stark Raving Mad," "Will & Grace," "NUMB3RS," a také mini-sérii "Joan of Arc." Neil Patrick také účinkoval ve filmu "The Christmas Blessing", "Dr. Horrible's Sing-Along Blog."

Mezi jeho filmové účinkování se řadí filmy jako Zahulíme, uvidíme (Harold and Kumar Go to White Castle), Zahulíme, uvidíme 2 (Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay), Bratrstvo černé pracky (Undercover Brother), Hvězdná pěchota (Starship Troopers), The Next Big Thing a Klářino srdce (Clara's Heart), za který byl nominován na Golden Glob.

Cobie Smulders jako Robin

Její televizní tvorba obsahuje hlavní roli v seriálu "Veritas," dále se objevila v "The L Word," "Andromeda," "Smallville," "Tru Calling," "Jeremiah" a "Special Unit 2."

Cobie účinkovala v divadelních hrách jako "Singing in the Rain," "Grease" and "Women a Wallace. Dále jste ji mohli vidět ve snímku Dlouhý víkend.

Cobie vyrostla ve Vancouver v Kanadě. V součastnosti žije v Los Angeles.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama